MORAVE.Cz, s.r.o.

Sekční vrata


SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA - soukromý sektor

Sekční garážová vrata sestávají z izolačních sendvičových panelů a z ocelových vodících profilů.panely-drazky Izolační panely jsou na přání zákazníka v designu lamely, mikrolamely, hladké či s kazetovými prolisy.

Dle nabídky výrobců jsou panely různé tloušťky, obvykle však 40mm a také různé úpravy vnější barvy.drevodekor_kazeta

 

Naše společnost díky mnohaletým zkušenostem v oboru dovede svým zákazníkům nabídnout řešení ušité přímo namíru. Součástí našeho sortimentu jsou vrata renomovaných českých výrobců a také výrobců zahraničních. Zákazníky nejoblíněnejšími vraty z našeho sortimentu jsou vrata zahraniční výroby, dodávaná na trh společností TECHNOPARK CZ s.r.o. o tloušťce panelů plných 45mm. Tato síla panelů činí z těchto vrat mechanicky velmi pevnou a izolačně velmi kvalitní nedílnou součást každé garáže. Panely jsou zhotoveny ze zinkováním drevodekor_drazkyošetřených ocelových plechů a vyplněny polyuretanovou pěnou. Venkovní povrchovou úpravu je možné si u nás vybrat od základních, přes dřevodekory až po libovolnou barvu ze stupnice RAL.

Vrata mohou být dle výběru zákazníka vyvážena torzními či tažnými pružinami. Torzní systém je moderní, ověřený a spolehlivý způsob vyvážení váhy vrat. Navíc vrata s tímto systémem jsou doplněna o nerezové závěsy a panty pro maximální životnost vrat. Tažný patentovaný systém pružiny v pružině je moderní a spolehlivý způsob vyvážení menších privátních vrat. Sada závěsů a pantů je u tažného systému vyrobena z pozinkované oceli pro dlouhou životnost.

Bezpečnost privátních vrat zajišťují již v základní bezpříplatkové výbavě panely s ochranou proti sevření prstů, bezpečnostní západky při prasknutí vyvažovacích torzních pružin.

V základní výbavě jsou dále celoobvodová gumová těsnění, valivá ložiska v silonových kolečkách zajišťujících chod vrat v kolejnicích. Ochranná folie proti poškrábání laku vrat při montáži, oboustranné držadlo určené k ručnímu otevírání a zavírání vrat a pozinkované ocelové kolejnice, spojované vlisovými spoji pro zajištění nekorodujících spojů.

Garážová vrata je dále za příplatek možno doplnit o automatický pohon, vložené dveře, prosklení sekcí či speciálním prolisem libovolného tvaru a velikosti.

 

SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA - průmysl

U průmyslových garážových vrat je kladen důraz především na jejich bezpečnost a spolehlivost. Tu garantuje získání certifikátu TUV a CE. Panely vrat jsou vyrobené z pozinkovanách ocelových plechů a vyplněny polyuretanovou pěnou. Vrata jsou vždy vyvážena torzním systémem s životností pružin 25 tisíc cyklů (za příplatek možno 50tis, 75tis i 100tis cyklů). Kování, závěsy a panty jsou u průmyslových vrat již v základní výbavě z nerezové oceli.

Bezpečnost vrat je bez příplatku zajištěna panely proti sevření prstů, protipádovou brzdou při prasknutí lanek a západkou při prasknutí pružin. Kování je spojeno vlisovanými spoji, sekce jsou opatřeny ochrannou folií proti poškrábání při montáži, nebo probíhající stavbou.

Vrata je možno doplnit o vložené dveře, prosklení sekcí, automatický hřídelový pohon a bezpečnostní nárazvou lištu.

Pokračujte na

roletová vrata

výklopná vrata

 

Z našich ralizací:

vrata_realizacevrata_realizace_IIvrata_realizace_IIIroletyvýklopky

MORAVE.Cz, s.r.o.
© Všechna práva vyhrazena

MORAVE.Cz, s.r.o.
Uničovská 44, 787 01 Šumperk
tel.: 777 820 886, email: info@morave.cz
O společnosti |  Kontakt |  RSS |  Mapa stránek

Naši patrneři:
www.adiglobal.cz www.intelek.cz www.ewf.cz www.tssgroup.cz www.technopark.cz
www.esser.cz www.schrack-seconet.com/cs/ www.dexon.cz www.mobatime.cz