MORAVE.Cz, s.r.o.

Elektronická Zabezpečovací Signalizace - Popis funkce EZS


dual_venkovniElektronickou zabezpečovací signalizaci tvoří systém jednotlivých detekčních prvků s následnými postupy vyhodnocení poplachu. Těmito prvky mohou být detektory pohybu, magnetické kontakty, detektory zvukové či infračervené závory. magnet

Srdcem EZS je ústředna, jenž vyhodnocuje podněty z detektorů a dle požadavku klavesnice majitele objektu na daný podnět upozorní vyhlášením tichého či hlasitého poplachu, telefonickým upozorněním libovolného telefonního čísla, či vyhlášením poplachu na pultu centrální ochrany (PCO).

Hlasité vyhlášení poplachů může být provedeno vnitřními i venkovními sirénamí. Komunikátory ústředen nahlásí narušení objektu či servisní problém formou zaslání sms nebo hlasovým hovorem na více volitených telefonních čísel.

Přenesení poplachu na PCO je zajištěno na přání zákazníka uzavřením smlouvysirena_venkovni s poskytovatelem služby (tuto službu naše společnost nabízí zprostředkovat).

Ústředny EZS dokáží spolupracovat s docházkovými systémy. Zákazníci tak získají dokonalou kontrolu o povolených vstupech do jednotlivých částí objektu.

 

MORAVE.Cz, s.r.o.
© Všechna práva vyhrazena

MORAVE.Cz, s.r.o.
Uničovská 44, 787 01 Šumperk
tel.: 777 820 886, email: info@morave.cz
O společnosti |  Kontakt |  RSS |  Mapa stránek

Naši patrneři:
www.adiglobal.cz www.intelek.cz www.ewf.cz www.tssgroup.cz www.technopark.cz www.climax.cz
www.esser.cz www.schrack-seconet.com/cs/ www.dexon.cz www.mobatime.cz